CAŁOROCZNY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
mleczarz-ocypel.pl

Oferta dla firm

Oferta firmowa to szkolenia oraz konferencje nad jeziorem, w zaciszu Borów Tucholskich, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. To nauka połączona z wypoczynkiem oraz zabawą integracyjną.
Dysponujemy dwiema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do przyjęcia 100 osobowej grupy konferencyjnej. W standardowym wyposażeniu sal znajduje się, ekran, rzutnik multimedialny, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Sąsiadujące z nimi zaplecze gastronomiczne daje możliwość wykorzystania sal na organizację uroczystych kolacji i bankietów dzięki czemu po szkoleniu będziecie Państwo mogli skorzystać z zasłużonego relaksu oraz pysznego posiłku. Proponujemy dania regionalne, dzika czy tradycyjne wyżywienie. Pragniemy zaznaczyć, iż w naszym ośrodku śniadania i obiady są podawane  w formie bufetu.

W trakcie przerw konferencyjnych proponujemy bufet z ciastkami, owocami, napojami zimnymi oraz gorącymi, przekąskami, kanapkami w zależności od Państwa potrzeb.

Oferujemy różnorodne formy pobytu dla firm, które uzgadniane są indywidualnie, do każdej oferty doliczany jest serwis  w wysokości 5% całego rachunku brutto.
W tym celu prosimy o kontakt bezpośredni, tel.: 58 582 13 93 lub 608 303 665.